عرضه تالیفات مرجعیت شیعه در نمایشگاه بین اللملی کتاب کربلا

عرضه تالیفات مرجعیت شیعه در نمایشگاه بین اللملی کتاب کربلا

دوشنبه, 27 فروردين 1397 14:15

تالیفات ارزشمند مرجعیت شیعه در نمایشگاه بین المللی کتاب شهر مقدس کربلا عرضه شد.

موسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله  و شبکه جهانی مرجعیت، در راستای نشر فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، آثار و تالیفات خاندان معظم شیرازی را در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا عرضه نموده اند.

به گفته مسئولین این دو نهاد، کتاب ها و آثار عرضه شده دارای عناوین مختلفی در زمینه های فقهی، دینی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بوده و هدف از این مشارکت، نشر تعالیم اسلام اصیل و فرهنگ اهل بیت علیهم السلام و پاسخ گویی به نیاز مسلمانان در دسترسی به منابع دینی در زمینه های مختلف، می باشد.

به گفته «دکتر عباس معین» مدیر این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا، بیش از 133 موسسه مطبوعاتی، انتشاراتی و پژوهشی بومی و غیر بومی از کشورهای مختلف جهان از جمله مصر ، لبنان، سوریه، اردن، ایران و بریتانیا در این نمایشگاه شرکت دارند.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که این دوره از نمایشگاه کتاب بین المللی شهر مقدس کربلا نیز در سایه حضور موسسات انشاراتی و رسانه ای از رونق قابل فبولی برخوردار باشد.

شایان ذکر است، چهاردهمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا به همت آستان های مقدس حسینی و عباسی، در منطقه بین الحرمین برپا شده و تا میلاد امام حسین علیه السلام ادامه خواهد داشت.

 

جواب دیں

آپ کا ای میل ایڈریس شائع نہیں کیا جائے گا۔ ضروری خانوں کو * سے نشان زد کیا گیا ہے